Bariery parkingowe

Bariery parkingowe

Bariery parkingowe

Bariery i słupki to niezwykle istotne elementy wyposażenia parkingu. Przede wszystkim wyznaczają one miejsca postojowe dla samochodów oraz określają tor ruchu, po którym mogą poruszać się kierowcy. 

Bariery parkingowe

Blokady przy miejscach postojowych

Blokady i bariery parkingowe zapobiegają także uszkodzeniom aut, ponieważ informują kierowców, na jaką głębokość mogą oni wjechać na teren danego postoju, aby nie przytrzeć swojego samochodu.

Bariery parkingowe

Słupki i barierki parkingowe

Podczas organizowania przestrzeni na parkingu, warto pamiętać także o progach zwalniających, które zadbają o bezpieczeństwo na Państwa obiekcie. Dzięki nim kierowcy nie będą mieli możliwości rozwijania zawrotnych prędkości na terenie parkingu, co znacznie zmniejszy prawdopodobieństwo wypadku. 

Automatyczny wjazd karetki na parking

Blokady do zajmowania miejsc parkingowych

Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w montowaniu oraz serwisowaniu urządzeń i systemów parkingowych. Jesteśmy w branży od wielu lat i mamy za sobą już setki pomyślnie zrealizowanych projektów. Indywidualnie dobieramy sprzęt i technologie do potrzeb naszych klientów. Co więcej, działamy kompleksowo, co oznacza, że nasza firma samodzielnie od początku do końca zajmie się zabezpieczeniem Państwa parkingu.

Bariery parkingowe

Słupki i zabezpieczenia parkingowe

Jeżeli zainteresowała Państwa niniejsza oferta, zachęcamy do kontaktu. Telefonicznie lub drogą mailową przybliżymy Państwu warunki współpracy z naszą firmą. 

Bariery parkingowe