Strona główna / Systemy Parkingowe Dla projektantów

Systemy Parkingowe Dla projektantów

 

ZAPEWNIAMY
DORADZTWO W ZAKRESIE
ZAPROJEKTOWANIA,
DOBORU URZĄDZEŃ I
SYSTEMÓW PARKINGOWYCH

W naszej bazie posiadamy wszystkie istotne instrukcje, deklaracje zgodności CE, dokumentacje techniczno-ruchowe, schematy połączeń, instrukcje użytkowania. Systemy Parkingowe Dla projektantów

Do pobrania Systemy Parkingowe

SZLABANY CAME
SZLABANY FAAC

Centrum serwisowe -Systemy parkingowe

  Formularz zgłoszenia serwisowego

  Opinie o nas

  PARTNER

  PARTNER

  Firmę znalazłem w internecie jakiś czas temu kierując się dobrymi opiniami i bliskością siedziby. Weryfikując stronę internetową zauważyłem, że wykonują oni sporo realizacji. Co więcej, od kiedy poznałem logo firmy, zacząłem zauważać je przy wszystkich parkingach czy szlabanach w okolicy w postaci naklejek firmowych na urządzeniach. To zachęciło mnie do podjęcia współpracy z nimi i była to bardzo dobra decyzja. Nie znając kompletnie tematu, zostałem wprowadzony w specyfikę poszczególnych urządzeń a jednocześnie doradzono mi najlepsze dla mnie rozwiązanie- znacznie tańsze niż zakładałem. Po 2 latach ponownie skorzystałem z usług firmy i z pewnością skorzystam jeszcze nie raz, ponieważ Panowie znają się na tym co robią.

  Centrum Mikrochirurgii Oka Laser

  Centrum Mikrochirurgii Oka Laser

  Zamówienie i realizacja systemu parkingowego ze zliczaniem pojazdów została wykonania szybko, sprawnie i profesjonalnie. Obsługa systemu parkingowego jest intuicyjna dla kierowców i prosta dla administratorów parkingu.

  Folkroll

  Folkroll

  Bardzo sprawny i szybki montaż automatyki. Kontakt również bezproblemowy.