Parkowanie w strefie zamieszkania

Parkowanie w strefie zamieszkania

 

tel. +48 22 299 21 12

e-mail: biuro@system-parkingowy.com.pl

 

Parkowanie z strefie zamieszkania często wiąże się z nie lada wyzwaniem.

Jest ono zakazane – możliwe tylko w strefach do tego przeznaczonych. Jeśli szukasz dobrego sposobu na to, aby na parking w strefie zamieszkania mogli wjeżdżać wyłącznie mieszkańcy lub zweryfikowane pojazdy – to dobrze trafiłeś.

Parkowanie w strefie zamieszkania

Zajmujemy się montażem urządzeń i systemów parkingowych wraz z ich konserwacją.

Bezproblemowo dojedziemy do Twojej instalacji, naprawimy lub wymienimy stare urządzenia na nowe. Oferujemy nasze usługi także po wygaśnięciu okresu gwarancji – bez ukrytych kosztów.

Dobierzemy jakościowe produkty, dopasowane do Twoich potrzeb oraz stworzymy indywidualną ofertę zgodnie z wymaganiami. W wyborze produktów kierujemy się przede wszystkim jakością, tak aby urządzenie jak najdłużej prawidłowo działało.

Nasze produkty łączą w sobie wydajność z oszczędnością energii.

Dbając o Twój komfort przyjmujemy płatności bezpośrednie oraz w formie leasingu .

Skontaktuj się z nami – tel. 22 299 21 12, e-mail: biuro@system-parkingowy.com.pl

 

Parkowanie w strefie zamieszkania możliwe jest tylko w odpowiednio wyznaczonych obszarach. Często brakuje miejsc dla wszystkich mieszkańców, gdy strefa nie jest zabezpieczona.

Dysponujemy rozwiązaniami, które ułatwią kontrolę samochodów poruszających się po parkingu oraz systemami do weryfikacji pojazdów.

 

Zabezpieczenie wjazdu na parking w strefie zamieszkania

 

Do skutecznego zabezpieczenia parkingu potrzebne są 2 główne elementy:

1. Zapora wjazdowa i wyjazdowa w postaci szlabanu parkingowego lub bramy

2. System weryfikujący pojazdy

 

Szlabany są podstawowym elementem zabezpieczającym. Mogą działać samodzielnie, jak i być połączone z różnymi systemami parkingowymi.

Parkowanie w strefie zamieszkania

W naszej ofercie posiadamy duży wybór szlabanów parkingowych – zapoznaj się z ofertą na stronie system-parkingowy: szlabany automatyczne

 

Szlabany są barierą, która przepuści pojazd dzięki odpowiedniej weryfikacji, poprzez użycie np.:

Parkowanie w strefie zamieszkania

– tradycyjnych pilotów,

– wirtualnych pilotów,

– kart magnetycznych,

– kart dalekiego zasięgu,

– specjalnych naklejek,

– kamer weryfikujących

 

Oferujemy wiele rozwiązań i systemów, które w połączeniu ze szlabanami znacznie ułatwią zarządzanie miejscami postojowymi oraz zwiększą bezpieczeństwo.

 

Sposoby weryfikacji pojazdów.

 

•  Szlaban na piloty w chmurze

W tym rozwiązaniu głównym elementem jest odbiornik FLEX, obsługujący wgrane piloty w wirtualnej chmurze. Aplikacja w prosty sposób daje możliwość zarządzania użytkownikami.

Częstym, podobnym rozwiązaniem jest szlaban otwierany telefonem komórkowym. Montowany sterownik GSM z kartą SIM w środku daje możliwość otwarcia szlabanu poprzez wykonanie połączenia na określony numer telefonu.

 

•  System kontroli wjazdów RFID

Parkowanie w strefie zamieszkania

System daje możliwość bezobsługowego wjazdu i wyjazdu z parkingu, dzięki urządzeniom odczytującym odpowiedni sygnał lub oznaczenie – kartę lub naklejkę (TAG RFID). Po podjechaniu pojazdu z nadanym dostępem, szlaban parkingowy lub brama automatycznie się otworzy oraz zamknie, po opuszczeniu strefy.

 

•  System kamer rozpoznających tablice rejestracyjne

Rozwiązane, dające gwarancję wysokiej ochrony parkingu. Dzięki zintegrowanym kamerom które odczytują numery rejestracyjne pojazdu, parkowanie w strefie zamieszkania na wyznaczonym do tego miejscu będzie weryfikowane i w łatwy sposób zarządzanie, dzięki specjalnemu oprogramowaniu. To w nim będzie można wprowadzać poszczególne numery na białą listę pojazdów, dzięki której samochód bezproblemowo wjedzie i wyjedzie z parkingu.

Parkowanie w strefie zamieszkania

 

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową system-parkingowy.com.pl

Skontaktuj się z nami, a dowiesz się więcej na temat oferowanych rozwiązań. Doradzimy w wyborze urządzeń oraz dobierzemy odpowiedni system do Twoich potrzeb.

Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, zgodnie z wymaganiami.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 22 299 2112 oraz za pomocą e-maila: biuro@system-parkingowy.com.pl