Automaty parkingowe

Automaty parkingowe

Automaty parkingowe

Automatyczne kasy biletowe stają się coraz popularniejsze na płatnych parkingach, ponieważ dzięki nim ich właściciele nie muszą zatrudniać pracowników ochrony do pobierania opłat za postój samochodu od kierowców.

Automaty parkingowe

Bezobsługowe biletomaty parkingowe

Nowoczesne biletomaty połączone są inteligentnym oprogramowaniem z innymi urządzeniami parkingowymi, dzięki czemu po opłaceniu miejsca postojowego szlaban bądź brama wjazdowa automatycznie się otwiera i w ten sposób umożliwia kierowcy wjazd na teren obiektu.

Automaty parkingowe

Automatyczne kasy parkingowe

Współcześnie karta płatnicza stopniowo wypiera gotówkę z obrotu, dlatego producenci automatów parkingowych wychodzą kierowcom naprzeciw. Bezobsługowe kasy biletowe coraz częściej akceptują różne metody płatności, dzięki czemu każdy może zapłacić za postój swojego samochodu w dogodny dla siebie sposób. 

Automaty parkingowe

Nowoczesne biletomaty parkingowe

Nasza firma profesjonalnie zabezpieczy Państwa parking i zainstaluje na nim konieczne sprzęty i technologie do kontroli obiektu, w tym również kasy biletowe do opłacania miejsc postojowych przez kierowców. Zrealizowaliśmy już setki projektów na terenie całej Polski, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie w montowaniu urządzeń i systemów parkingowych.

Automaty parkingowe

Automaty parkingowe do opłacania postoju

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy z naszą firmą. Do usłyszenia!

Automaty parkingowe