Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram (miasta/wsie)

Brama wjazdowa to jedno z kluczowych urządzeń do nadzoru parkingu, ponieważ to dzięki niej mogą Państwo skutecznie zabezpieczyć swoją posesję przed złodziejami oraz nieproszonymi gośćmi. Istnieją trzy główne rodzaje napędów do bram, które mogą Państwo wykorzystać na swoim terenie – napędy do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych.

Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram skrzydłowych (miasta/wsie)

Działanie napędów do bram skrzydłowych najczęściej opiera się o system hydrauliczny, podziemny lub ten z ramieniem łamanym. Wybór rodzaju napędu zależy w tym wypadku od Państwa potrzeb oraz terenu, na którym zostanie zamontowana brama.

Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram przesuwnych (miasta/wsie)

Bramy przesuwne to najczęściej wybierane urządzenia do zamykania terenu. Stosuje się je zarówno na działkach prywatnych, jak i obiektach należących do firm czy korporacji. Ich otwieranie i zamykanie umożliwia koło zębate, nad którego pracą czuwa moduł sterujący oraz elektryczne siłowniki. 

Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram garażowych (miasta/wsie)

Bramy garażowe instalowane są przede wszystkim w domach jednorodzinnych lub w nowoczesnych budynkach mieszkalnych, gdzie zazwyczaj znajduje się podziemny parking dla lokatorów. Otwierają się przy użyciu ramienia, który wprawiają w ruch elektryczne siłowniki.

Napędy do bram (miasta/wsie)

Solidne i trwałe napędy do bram (miasta/wsie)

Nasza firma profesjonalnie dobierze oraz solidnie zamontuje urządzenia i systemy parkingowe na Państwa terenie. Na rynku jesteśmy już od ponad 30 lat, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie i umiejętności z zakresu instalowania oraz naprawiania sprzętów do nadzoru obiektów. Zawsze indywidualnie podchodzimy do otrzymywanych zleceń, ponieważ zależy nam na pełnej satysfakcji każdego z naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gdzie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat współpracy z naszą firmą. Do usłyszenia!

Napędy do bram (miasta/wsie)