Parking na bilet

Parking na bilet

Parking na bilet

Nowoczesne parkingi coraz częściej wykorzystują inteligentne systemy i technologie do obsługi i nadzoru obiektów. Dzięki temu ich właściciele nie muszą zatrudniać dodatkowych pracowników ochrony do kontrolowania sytuacji na parkingu, ponieważ tę pracę wykonują za nich maszyny.

Parking na bilet

Wjazd na parking po zakupie biletu

Jednym z takich urządzeń do obsługi i pilnowania porządku na parkingu jest automatyczna kasa biletowa. Dzięki niej kierowcy są wpuszczani na teren obiektu, ponieważ zaraz po uiszczeniu opłaty za postój i pobraniu biletu, szlaban bądź brama wjazdowa otwiera się i umożliwia kierowcy wjazd do środka.

Parking na bilet

Kasy biletowe przy wjeździe na parking

Z myślą o komforcie kierowców kasy parkingowe najczęściej obsługują wszystkie popularne metody płatności, dlatego za postój swojego samochodu zapłacą Państwo wygodnie zarówno kartą, jak i gotówką.

Parking na bilet

Zakup biletu przed wjazdem na parking

Nasza firma od ponad 30 lat zajmuje się zakładaniem instalacji i systemów parkingowych. Przez ten czas zrealizowaliśmy już setki projektów, którymi nasi klienci cieszą się po dziś dzień. Gruntownie i solidnie zabezpieczymy również Państwa parking i wyposażymy go w niezbędne urządzenia do kontroli terenu.

Parking na bilet

Miejsce postojowe na bilet

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Telefonicznie lub drogą mailową udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat współpracy z naszą firmą.

Parking na bilet