Szlaban używany

Szlaban używany

Szlaban używany

Współcześnie nowoczesne systemy parkingowe są coraz chętniej wykorzystywane do zabezpieczania terenu zarówno przez osoby prywatne, jak i właścicieli firm czy przedsiębiorstw. Jest to dla nich ogromna wygodna, ponieważ w bezobsługowy sposób mogą kontrolować sytuację na swoim terenie. 

Szlaban używany

Używane urządzenia parkingowe 

Podstawowym elementem takiej instalacji jest brama bądź szlaban, które regulują ruch na terenie obiektu oraz pozwalają kontrolować, które pojazdy zostaną wpuszczone na parking, a które będą musiały poszukać postoju gdzie indziej.

Szlaban używany

Używane szlabany parkingowe

Jeżeli z jakiegoś względu nie mogą Państwo pozwolić sobie na zakup nowego sprzętu parkingowego, istnieje możliwość wynajęcia lub kupienia używanej instalacji do ochrony obiektu. W ten sposób mogą Państwo zadbać o bezpieczeństwo na swoim parkingu i jednocześnie zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Szlaban używany

Sprzęt parkingowy z drugiej ręki

Nasza firma jest na rynku już od ponad 30 lat, dzięki czemu posiadamy ogromną wiedzę i umiejętności z zakresu montowania oraz serwisowania urządzeń i systemów parkingowych. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, dzięki czemu klienci są zawsze w pełni usatysfakcjonowani z efektów naszej pracy.

Szlaban używany

Używane instalacje parkingowe

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Profesjonalnie Państwu doradzimy oraz dobierzemy sprzęt i technologie, które będą całkowicie odpowiadać Państwa potrzebom.

Szlaban używany