Inteligentny szlaban

Inteligentny szlaban

 

Kontakt: 22 299 21 12 | e-mail: biuro@system-parkingowy.com.pl

 

Jeżeli szukasz nowoczesnych rozwiązań w celu zabezpieczenia swojego parkingu, to strona ta została stworzona z myślą o Tobie. W dalszej części przedstawimy skuteczne metody i narzędzia do sprawnej kontroli parkingów.

Nasza firma od lat zajmuje się dostawą, montażem oraz serwisem sprzętów i systemów parkingowych.

Dbamy o najlepszą jakość produktów w połączeniu z optymalną ceną.

Stawiamy na dobry kontakt z klientem, oferujemy pełną gwarancję naszych produktów wraz z dojazdem, bez ukrytych kosztów. Dodatkowo pomożemy w naprawie usterki Twojego sprzętu po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego.

Sam wybierasz w jaki sposób przebiegnie płatność. Oferujemy zapłatę bezpośrednią lub w leasingu.

Podczas konsultacji dowiesz się, jaki system oraz jaki rodzaj urządzeń będzie optymalny dla Twojego parkingu.

Nowoczesne rozwiązania stosowane w oferowanych urządzeniach idą w parze z dbałością o środowisko naturalne.

Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą skrzynkę pocztową: biuro@system-parkingowy.com.pl lub bezpośrednio na numer telefonu: 22 299 21 12.

Zaoferujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

System parkingowy od lat jest coraz bardziej pożądanym rozwiązaniem w dobie rozwiniętej komunikacji samochodowej. Nieustanny wzrost liczby pojazdów sprawił, że powszechny problem z brakiem miejsc parkingowych się pogłębia. Zachęciło to do poszukiwania nowych rozwiązań, aby efektywnie go wyeliminować.

Inteligentny szlaban parkingowy to zaawansowany mechanizm spełniający wiele funkcji w zależności od potrzeb klienta. Głównym jego celem jest zabezpieczenie terenu i możliwość ograniczonego wjazdu i wyjazdu. Jednakże nowoczesne technologie zapewniają dodatkowe rozwiązania ułatwiające dostęp i zarządzanie systemem parkingowym.

Nasza firma wychodzi naprzeciw nowym potrzebom i oferuje innowacyjne rozwiązania w celu ułatwienia i usprawnienia zarządzania obszaru parkingowego, jak i bezproblemową obsługą dla osób z niego korzystających. Inteligentny szlaban wraz z dodatkowymi systemami ułatwi i usprawni działanie twojego parkingu.

Inteligentny szlaban

Oferujemy systemy takie jak:

– szlaban na piloty w chmurze

– szlaban z kamerą rozpoznającą tablice rejestracyjne

– szlaban zliczający samochody

Szlaban na piloty w chmurze

Jednym z wygodnych rozwiązań instalowanych w systemie inteligentnego szlabanu może być montaż odbiornika FLEX, który daje możliwość zdalnej obsługi pilotów w chmurze. Dzięki temu rozwiązaniu, problem z awarią pilota można zażegnać szybko, bez wysyłania fachowców na miejsce, co jest wygodne dla obu stron.

Inteligentny szlaban

Wirtualna chmura odpowiada za zgromadzenie wszystkich danych. Za pomocą zsynchronizowanej aplikacji jesteśmy w stanie zarządzać pilotami, a także wygrywać nowe. Dodatkowo widoczne są w niej aktualne czynności. Można sprawdzić czy w danym momencie szlaban jest otwarty czy zamknięty.

Łatwość w obsłudze i zarządzaniu jest wielką zaletą odbiornika radiowego FLEX. Jego zastosowanie jest duże, konstrukcja pozwala na montaż nie tylko przy szlabanach lecz także w napędach do bram

Inteligentny szlaban

Do urządzenia można wgrywać także piloty, które wcześniej miały swoje zastosowanie, bez problemu zintegrujemy je z działaniem naszego inteligentnego szlabanu.

To nowoczesne rozwiązanie cechuje się odpowiednim zabezpieczeniem. Dane są chronione przez system zmiennokodowy, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Szlaban z kamerą rozpoznającą tablice rejestracyjne

Inteligentny szlaban łączy się również z funkcją rozpoznawania tablic rejestracyjnych pojazdu. To bezpieczne i bezproblemowe działanie znacznie przyczyni się do skutecznej kontroli i zarządzania wyznaczonym obszarem.

Inteligentny szlaban

W tym rozwiązaniu najważniejszy jest odpowiednio dobrany model kamer rejestrujących.

Technologia rozpoznawania tablic LPR ANPR rozpoznaje, identyfikuje i zapisuje pojazdy wjeżdżające na dany obszar. Innowacyjny model ANPR jest w stanie dodatkowo rozpoznać kolor, markę czy model pojazdu.

Przy wyborze kamer cechami oraz parametrami wyróżniającymi powinny być:

– odpowiednia jakość obrazu: oświetlenie, wyrazistość, ogniskowa obiektywu

– połączony system szybkiej reakcji odczytania rejestracji z otwarciem ramienia

– prawidłowa konfiguracja redukcji efektów prześwietlenia

– optymalny wybór miejsca i nachylenia kamery

Inteligentny szlaban

Inteligentny szlaban z kamerami rozpoznającymi tablice rejestracyjne jest najlepszym rozwiązaniem dla miejsc z potrzebą rejestracji wjeżdżających pojazdów. Idealnie sprawdzi się nie tylko na terenach strzeżonych z ograniczoną możliwością wjazdu, ale także na parkingach szpitalnych, centrach handlowych czy na terenie prywatnych firm.

Inteligentny szlaban

Wyróżniającą funkcją jest rozpoznawanie pojazdu nieuprawnionego, próbującego wjechać na parking. Wgranie białej i czarnej listy pojazdów ułatwia systemowi identyfikację i natychmiastową informację  o możliwości wtargnięcia na teren, dzięki czemu możliwa jest szybka reakcja.

Szlaban zliczający samochody

Dostępność miejsc parkingowych z roku na rok jest coraz mniejsza. Ilość samochodów stale wzrasta, w związku z tym zachodzi potrzeba nowych rozwiązań. Informacja o liczbie samochodów oraz ilości wolnych miejsc zdecydowanie jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem, który posiada nasz inteligentny szlaban.

Inteligentny szlaban

Aby działanie systemu było skuteczne niezbędne są podstawowe elementy. Detektor wykrywa sygnały zaburzające pole podczas przejazdu dowolnym pojazdem. Czujniki montowane w podłożu przy każdym miejscu parkingowym są w stanie rozpoznać, czy miejsce jest zajęte czy wolne. Sygnał wysyłany jest do systemu, następnie zlicza wolne miejsca i wyświetla ich ilość na zamontowanej tablicy.

Inteligentny szlaban

Wszystkie elementy są odpowiednio skonstruowane i odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Przewidziany czas ich działania jest długi i trwa około 5 lat.

Zainteresowanych naszymi usługami: montażem, obsługą oraz szybkim serwisem zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową i telefoniczną: 22 299 21 12.