Wynajem szlabanu

Wynajem szlabanu

Wynajem szlabanu

Szlabany i bramy wjazdowe to niezastąpione urządzenia parkingowe, dzięki którym mogą Państwo kontrolować sytuację na obiekcie. W ten sposób zwiększają Państwo bezpieczeństwo na swoim terenie, ponieważ po zamontowaniu bramy bądź szlabanu tylko wybrane pojazdy będą miały wstęp na Państwa parking.

Wynajem szlabanu

Wynajem sprzętu parkingowego

Jeśli zależy Państwu na bezpieczeństwie oraz komforcie użytkowania parkingu, warto zainwestować w nowoczesne urządzenia, które bezobsługowo będą nadzorowały Państwa obiekt. Co prawda, zautomatyzowane szlabany i bramy wjazdowe są droższe niż ich manualne odpowiedniki, jednak zapewniają większą wygodę oraz lepszą ochronę niż tradycyjny sprzęt parkingowy.

Wynajem szlabanu

Wynajęcie szlabanu parkingowego

W przypadku, kiedy Państwa inwestycja dopiero się rozwija lub nie są Państwo zdecydowani na zakup konkretnego sprzętu parkingowego, istnieje możliwość wynajęcia urządzeń do zabezpieczenia terenu na określony czas. 

Wynajem szlabanu

Wynajmowanie urządzeń parkingowych

Nasza firma od ponad 30 lat prężnie działa na rynku urządzeń i systemów parkingowych. Zajmujemy się montowaniem oraz serwisowaniem sprzętów do nadzoru obiektów. Zawsze staramy się dobrać urządzenia indywidualnie do potrzeb naszych klientów, ponieważ zależy nam na Państwa komforcie oraz bezpieczeństwie. W razie konieczności w naszej firmie istnieje również możliwość wynajęcia sprzętu parkingowego.

Wynajem szlabanu

Wynajmowanie szlabanów parkingowych

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy szczegółowe informacje na temat współpracy z naszą firmą. Do usłyszenia!

Wynajem szlabanu