Parking bezobsługowy

Parking bezobsługowy

Parking bezobsługowy

Automatyczne systemy do obsługi parkingów są coraz chętniej wykorzystywane zarówno przez osoby prywatne, jak i różnego rodzaju firmy i przedsiębiorstwa. Ich popularność bierze się przede wszystkim z wygody, jaką oferują użytkownikom parkingów.

Parking bezobsługowy

Automatyczny system parkingowy

Bezobsługowe systemy parkingowe wykorzystują szereg urządzeń, które umożliwiają ich prawidłowe działanie. Wszelkie rozwiązania technologiczne można dopasować do swoich potrzeb oraz charakteru działalności, co znacznie usprawni codzienne funkcjonowanie Państwa parkingu. 

Parking bezobsługowy

Bezobsługowa kontrola parkingu

Działanie bezobsługowych systemów do ochrony obiektu rozpoczyna się już przy wjeździe na parking, gdzie szlaban bądź brama kontrolowana jest przez kamery rozpoznające tablice rejestracyjne pojazdów. Wjazd na teren obiektu może być obsługiwany również za pośrednictwem pilota lub czytników kart bądź tagów. 

Parking bezobsługowy

Automatyczna kontrola miejsc postojowych

Nasza firma profesjonalnie zabezpieczy Państwa parking przed intruzami oraz zadba o wygodę jego użytkowania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży urządzeń i systemów do kontroli obiektów, dzięki czemu z łatwością dobierzemy technologię oraz sprzęt do Państwa potrzeb. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług oraz terminową realizację zlecenia.

Parking bezobsługowy

Nadzór parkingu bez ochrony

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Solidnie i z zachowaniem najwyższych standardów zamontujemy instalację do ochrony i nadzoru Państwa parkingu.

Parking bezobsługowy