Płacenie za parking

Płacenie za parking

Płacenie za parking

Rozwój nowoczesnych technologii oraz stopniowe wypieranie gotówki z rynku sprawiło, że w parkometrach na ulicach oraz w kasach biletowych na parkingach coraz częściej pojawia się możliwość płacenia kartą za miejsce postojowe.

Płacenie za parking

Metody płatności za parking

Wprowadzenie płatności kartą do parkometrów i kas biletowych znacznie usprawnia proces wjazdu na teren parkingu. Wystarczy, że kierowca przyłoży kartę do terminala, a zaraz po zaakceptowaniu płatności parking automatycznie otwiera się i wpuszcza kierowcę do środka.

Płacenie za parking

Opłacanie parkingu w kasie biletowej

Płacenie kartą za parking jest również ukłonem w stronę właścicieli terenów z miejscami postojowymi, którzy mogą całkowicie zautomatyzować swój obiekt. W takim wypadku nie muszą już zatrudniać pracowników ochrony do pobierania opłat za postój ani nawet do obsługiwania gotówkowych kas biletowych. Oszczędzają dzięki temu swoje pieniądze, które mogą przeznaczyć na nowe cele i inwestycje.

Płacenie za parking

Szybkie płacenie za parking

Nasza firma działa na rynku zabezpieczeń parkingowych od ponad 30 lat. Zajmujemy się instalowaniem oraz serwisowaniem urządzeń i systemów do kontroli obiektów. Zrealizowaliśmy już setki projektów zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów korporacyjnych. Z przyjemnością pomożemy Państwu zabezpieczyć parking i zamontujemy na jego terenie sprzęt, który będzie dopasowany do Państwa potrzeb.

Płacenie za parking

Opłacanie miejsca postojowego

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta, zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście oraz solidnie zrealizowany projekt.

Płacenie za parking