Płatność kartą za parking

Płatność kartą za parking

Płatność kartą za parking

Karta płatnicza stopniowo zaczęła wypierać gotówkę z obiegu, co widoczne jest już niemal na każdym kroku. Producenci urządzeń i systemów parkingowych uważnie obserwują zmieniający się świat i podążają za potrzebami konsumenta. Dzięki temu biletomaty oraz kasy parkingowe coraz częściej akceptują płatności dokonywane za pośrednictwem karty.

Płatność kartą za parking

Płacenie kartą za postój samochodu

Płatność za postój na parkingu przy użyciu karty jest nie tylko wygodna dla kierowcy, ale także dla właściciela parkingu. Dzięki temu nie musi on zatrudniać dodatkowych pracowników ochrony do pobierania opłat za wjazd na teren obiektu, co wiąże się ze znaczną oszczędnością pieniędzy, które można przeznaczyć na inne cele i projekty.

Płatność kartą za parking

Płacenie kartą w kasie parkingowej

Warto również pamiętać o tym, że kasy biletowe na kartę znacznie usprawniają ruch na parkingu. Nie muszą Państwo szukać drobnych i odliczać konkretnej kwoty. Wystarczy, że zbliżą Państwo kartę do terminala, a po kilku sekundach płatność zostaje zaakceptowana. Dzięki temu nie tworzą się korki i mogą Państwo szybko i sprawnie wjechać na teren parkingu.

Płatność kartą za parking

Płacenie kartą za parkometr

Nasza firma od ponad 30 lat zajmuje się kompleksowym zabezpieczaniem parkingów zewnętrznych oraz garaży podziemnych. Zlecenia przyjmujemy zarówno od osób prywatnych, jak i klientów korporacyjnych. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu i realizujemy je z należytą starannością. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego nasze instalacje są niezwykle trwałe i służą naszym klientom przez długie lata.

Płatność kartą za parking

Biletomat parkingowy na kartę

Jeśli chcieliby Państwo nawiązać współpracę z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu. Telefonicznie lub drogą mailową omówimy wszystkie szczegóły i dokonamy wstępnej wyceny zlecenia.

Płatność kartą za parking