Sczytywanie tablic rejestracyjnych

Sczytywanie tablic rejestracyjnych

 

Dane kontaktowe:

tel. +48 22 299 21 12

e-mail: biuro@system-parkingowy.com.pl

 

System parkingowy to idealne rozwiązanie dla zabezpieczenia Twojego parkingu.

Nasza firma zajmuje się dostawą, montażem oraz trwałą opieką nad urządzeniami i systemami parkingowymi. W wyborze produktów kierujemy się przede wszystkim jakością, z naciskiem na trwałość urządzenia.

Pełna gwarancja z dojazdem do klienta, bez ukrytych kosztów stanowi podstawę udanej współpracy.

Dla naszych klientów oferujemy dodatkowo opiekę oraz serwis pogwarancyjny ze wsparciem technicznym.

Dostosowujemy rodzaj oraz rodzaj urządzeń do Twoich potrzeb. Indywidualna oferta ułatwi Ci decyzję oraz pokaże możliwe warianty, korzystne dla Twojego budżetu. Ułatwią to dodatkowo dostępne warianty płatności bezpośredniej lub w leasingu.

Podczas rozmowy odpowiemy na Twoje pytania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zadzwoń: 22 299 21 12
Napisz: biuro@system-parkingowy.com.pl

 

Odpowiednie zabezpieczenie parkingu jest ważnym elementem, za pomocą którego można kontrolować pojazdy wjeżdżające na strzeżony postój. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań w tej kategorii wpłynie na płynne funkcjonowanie parkingu.

System sczytywania tablic rejestracyjnych znacznie ułatwi kontrolę wjeżdżających pojazdów, jak i da wysoką gwarancję bezpieczeństwa. Jego elementy jak i  integracja ze zdalnymi systemami  zapewnią wiele możliwości dostosowanych do potrzeb klienta.

sczytywanie tablic rejestracyjnych

W zależności od rodzaju kamery można nimi zweryfikować nie tylko tablice rejestracyjne pojazdów jak również ich kolor, markę czy model.

Posiadamy i montujemy na życzenie klienta  urządzenia zintegrowane z funkcją sczytywania tablic rejestracyjnych. Kamery za pomocą algorytmu przetwarzają dostarczony obraz i zapisują odpowiednie dane.

System kamer ANPR – działanie.

Ich głównym celem jest zarejestrowanie tablic pojazdu, weryfikacja, zapamiętanie oraz otwarcie mechanizmu szlabanu lub bramy. Oprócz sczytania tablic, zintegrowane serwery mogą także mieć wgraną tzw. biała i czarną listę pojazdów – pojazd nie będzie miał problemu z wjazdem lub automatycznie pojawi się komunikat o nieautoryzowanych wjazdach na wyznaczony teren. Dzięki połączonej aplikacji, osoba obsługująca będzie miała możliwość szybkiego dostępu do danych, statystyk, fotografii w celach weryfikacji.

• Autonomiczne kamery

Jednym z rozwiązań są autonomiczne kamery ANPR, montowane pojedynczo, lub wraz z instalacją szlabanu lub bramy. Po weryfikacji i zapisaniu obrazu pojazdu zamontowany przekaźnik automatycznie otwiera urządzenie.

• Kompletny połączony system urządzeń

Cały zintegrowany system składa się z urządzeń rejestrujących (kamer), kontrolerów sterujących głównym podmiotem, a także  oprogramowanie PC ze skonfigurowaną bazą danych.  Nasze profesjonalne połączenie wszystkich akcesoriów znacznie ułatwi zarządzanie parkingiem. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia go z kasą parkingową, dzięki której klient będzie w stanie zyskać korzyści na prywatnym obszarze.

• System zgłoszeń i mierzenia prędkości

Za pomocą kamer rejestrujących przejazdy zebrane dane mogą zawierać szczegóły poruszających się samochodów. Szybka weryfikacja i powiadomienie o pojawieniu się konkretnego pojazdu pozwoli szybko go namierzyć, urządzenie jest w stanie także zmierzyć prędkość (przydatne np. na autostradach)

• Kompatybilność z dostępnymi systemami

Dodatkowym elementem może być także analiza i połączenie numerów wjeżdżającego pojazdu z dostępnymi systemami na danym terenie np. integracja z  kartami magnetycznymi dającymi dostęp do określonych pomieszczeń.

 

sczytywanie tablic rejestracyjnych

Kolejnym dobrym rozwiązaniem połączonym z montażem kamer jest zainstalowanie pętli indukcyjnych dzięki którym, szlaban otworzy się tylko po zajęciu określonego miejsca przez samochód. To dodatkowe zabezpieczenie może ułatwić pracę kamery rejestrującej.

sczytywanie tablic rejestracyjnych

Elementami wchodzącymi w skład całego systemu mogą być:

• Kamery

• Port GPIO

• Oprogramowanie PC

• Urządzenie parkingowe – szlaban lub napęd do bramy

• Pętle indukcyjne

sczytywanie tablic rejestracyjnych

 

Nasz profesjonalny montaż  i integracja systemu zapewni bezproblemowe działanie. Dzięki naszym działaniom parking będzie odpowiednio zabezpieczony i  gotowy do spełniania wyznaczonej funkcji.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego 22 299 2112 oraz za pomocą e-maila.